7 Günde Hafifleyin!

Pazartesi başlayıp Salı günü biten diyetleri biliyorsunuzdur. Hepimiz benzer bir çabayı tecrübe etmiş ya da hikayelerini dinlemişizdir. Peki hiç gelmeyen Pazartesiler? Başarısızlık, bıkkınlık, üşengeçlik, erteleme, görmezden gelme, kendini kandırma. Bunların hepsi orada duruyorken değişim mümkün mü? Bırakın oldukları yerde dursunlar. Biz bugün başka bir şey deneyelim.

7 Günde Hafiflik!

Şu anda size 7 gün sürecek bir oyun teklif ediyorum. Hiçbir kural, ceza, zorunluluk, pişmanlık olmadan sadece deneyimlemek ve öğrenmek üzerine. Süreç şöyle işliyor; aşağıdaki formu doldurarak katılmak istediğinizi belirtiyorsunuz. Tercih ettiğiniz iletişim kanalı ile size ulaşıyorum ve 7 gün sürecek bu oyun için birlikte çalışmaya başlıyoruz. Daha önce deneyip denememeniz önemli olmamak üzere hayatınızda değiştirmek istediklerinizle ilgili kısaca sohbet ediyoruz. Daha sonra takip eden 7 gün içerisinde bebek adımlarıyla bu hedefe doğru ilerliyoruz. Amacımız öncelikle düşünce çarkını çalıştırıp aksiyona geçerek daha iyi hissedip hissetmeyeceğimizi görmek.

Benim hedefim bu oyun sayesinde sizinle beraber düşüncelerimi harekete geçirmek ve hedefinizde size eşlik edebiliyorsam eşlik etmek. Kesinlikle hesap sorma, darılmaca, gücenmece yok. Sadece sizinle benzer motivasyonlarla benzer bir yolculuğa çıkan bir arkadaşınız olarak düşünün.

Hazırsanız formu doldurarak başlayabilirsiniz.

Sadece adınızı ve tercih ettiğiniz iletişim kanalını doldurmanız yeterli. Dilerseniz telefon, dilerseniz Instagram hesabınız ya da emailiniz, tercih size kalmış.