Bizi Takip Edin

Sosyal Medyada Sadecilik

Sadecilik.com olarak yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren sosyal medya mecralarında da ulaşılabilir olmak için gayret gösteriyoruz. Bizi takip etmek isterseniz aşağıdaki linkleri kullanabilir ya da @sadelesme kullanıcı adı ile arama yapabilirsiniz. Sosyal medyada paylaştığımız içeriklerle ilgilenmiyor ve sadece yazıları takip etmek istiyorsanız e-mail aboneliği ile yeni yazıları ve bizden haberleri takipte kalabilirsiniz.

Neden Sadecilik’i Sosyal Medyada Takip Etmeliyim?

Amacımız tüm platformlardan sizi içerik bombardımanına tutmak değil. Sosyal medya ve dijital sadeleşme ile ilgili yazılarımızda sosyal medyada harcadığımız zamanı azaltmanın ve kontrol etmenin öneminden bahsettiğimizi de görebilirsiniz. O zaman neden bizi takip etmenizi istiyoruz? Ülkemizde blog yazmak ve bir platformun devamlılığını sürdürmek maalesef çok zor. Hızlı tüketim sağlayan micro-blogging platformları (Twitter, Instagram gibi) tüm dünyada olduğu gibi bizde de daha popüler ve daha sık kullanılıyor. Amacımız gün içerisinde sosyal medyada geçirdiğiniz vakti faydalı olabilecek içerikler için de kullanmanızı sağlamak. Bir nevi kaleyi içten fethetmeye çalışıyoruz da diyebiliriz. Unutmayın sosyal medyanın kullanımına değil, sağlıksız kullanımına karşı çıkıyoruz. Bunun yanı sıra her bir takipçimizin bize bu platformlardan yeni kullanıcılara ve gönüllülere ulaşmamız açısından inanılmaz faydası oluyor. Yaptığımız işbirlikleri için de Sadecilik.com’un büyük bir kitlesi olması komünitemizi güçlü kılıyor.

Destekleriniz ve katkılarınız için şimdiden teşekkürler.

Yeni yazılardan haberdar olmak için aşağıdaki formu kullanarak kayıt olabilirsiniz.Asla spam yapmayacağımıza söz veriyoruz. 😇

Sık Kullandığınız Platformlarda Ailemize Katılın

Instagram – 22.000+ takipçi

Twitter – 16.000+ takipçi

E-mail Bülteni – 6.000+ üye

Minimalist Yaşam Grubu (Facebook) – 1000+ üye

WordPress.com Reader – 410 takipçi

LinkedIn – 275 takipçi

Facebook – 202 takipçi

Pinterest – 107 takipçi

Youtube – 61 abone 🙂

Güncelleme: Şubat 2021